PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7664}

Faceci w czerni II

Men in Black II
6,8 136 011
ocen
6,8 10 1 136011
5,5 16
ocen krytyków
Faceci w czerni II
powrót do forum filmu Faceci w czerni II

Przeglądam forum - i nie ogarniam. No nie ogarniam. Mam dość wybredny gust, bardzo rażą
mnie wszelkiego rodzaju nielogiczności i patos, ale ten film mi się po prostu podobał. Od
samego początku, gdy wielki statek obcych wylądował, niemal miażdżąc miasto, otworzył się
luk, po czym podbiegł pies i...

Film zaskakuje setkami takich totalnie zaskakujących gagów i sytuacji. Michael Jackson, no
przecież nie można zarechotać widząc jego twarz i sugestię że jest kosmitą. Co chwilę dzieje
się coś zaskakującego.

OK, ma sporo scen które lekko drażnią zbytnią głupotą. Ale nie było nic żenującego. Ot, w
miarę równy, przyzwoity poziom rozrywki - wrzucanie dużej ilości zaskakujących gagów plus
widowisko. Doskonały zabijacz czasu. Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych ocen,
chociażby za elementy zaskoczenia i przyzwoitą widowiskowość powinien dostać powyżej 5.
Fakt że arcydzieło to to nie jest, ale bez przesady.

ocenił(a) film na 4
tomakin

jeśli nie rozumiesz to służę pomocą :)

1. beznadziejny główny wróg. Nie dość że baba to jeszcze słabo grająca. Jej miny są bardzo słabe. Tyle o jej rzeczywistej postaci, ale jej filmowa nie jest lepsza. Kosmita któremu palce zamieniają się w węże-czy-coś-tam? Dla mnie to słabizna xd motyw tentacle jest stary i nudny...

2. deneutralizer. Nie lubię w filmach tego, że się robi nieodwracalną rzecz a potem nagle się okazuje, że to da się naprawić. I co, usunęli Kayowi pamięć? No problem. Deneutralizer ziom. Jeszcze tylko dezabijator i będzie można ożywić robala z pierwszej części

3. dowalenie tej nudnej murzynki żeby film był ciekawszy xd

MegaSzczota

kurde, chwila, to ktoś w tym filmie w ogóle zwracał uwagę na fabułę? :D

ocenił(a) film na 4
tomakin

yup

tomakin

ja tam 500 razy oglądałem scene gdy ona pokazuje co ma pod płasczzykiem :)żeby zrozumieć przesłanie sceny

ocenił(a) film na 4
tomakin

Mam dystans do takich filmów,ale tutaj ostro mnie to raziło. Poza tym miałem na uwadze pierwszą część i jestem wybredny.

ocenił(a) film na 8
tomakin

Deneutralizer nie przeszkadzał mi specjalnie, skoro żeby go użyć, trzeba wtajemniczonego kumpla, który pamięta za ciebie, że istnieje coś takiego, jak faceci w czerni i deneutralizer. W przypadku szarego obywatela proces nadal jest nieodwracalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones