PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7664}

Faceci w czerni II

Men in Black II
6,8 136 064
oceny
6,8 10 1 136064
5,5 16
ocen krytyków
Faceci w czerni II
powrót do forum filmu Faceci w czerni II

Nie udało mi się nim zainteresować nawet dwóch dwunastolatków....

Borys_17

Ja na to przez przypadek trafiłam w telewizji. Bieda aż piszczy. Irytujący i nieśmieszny. I ta fryzura Rosario Dawson - z pięknej kobiety zrobili ziemniaka.

Borys_17

a moze tak wiecej dystansu do swiata, wyluzuj poslady

ocenił(a) film na 3
black_bastard

O co dokładniej ci chodzi? Mam się wyluzować po to, żeby oglądać nieudane filmy? Po co? jest tyle fajnych komedii... Nie rozumiem o co chodzi z tymi pośladkami, zasłyszałeś jakiś gryps dzieci ulicy? Brzmi jak polecenie dla homoseksualnego partnera. Polecam ci nie luzować się za bardzo...

Borys_17

hahah ty nie znasz podstawowych pojec, krazacych w spolecznych realiach ? No to gratulacje. Wyluzuj poslady oznacza to, abys sie tak nie spinal, rozluznij troche swoje nadete "ja" bo smutny czlek z ciebie ejst.

"zasłyszałeś jakiś gryps dzieci ulicy"
PS typowo powielany tekst, wlasnie przez malolatow, jak juz cos nie lapiesz to musialo to pochodzic od dzieci, daruj sobie.

ocenił(a) film na 3
black_bastard

W moich realiach te pojęcia nie krążą, chyba się z tego cieszę. W poprzedniej wypowiedzi nie zmieniłbym niczego. Napisałem dokładnie to, co miałem ci do przekazania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones