PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7664}

Faceci w czerni II

Men in Black II
6,8 136 064
oceny
6,8 10 1 136064
5,5 16
ocen krytyków
Faceci w czerni II
powrót do forum filmu Faceci w czerni II

Jedynkę oglądałam w kinie razem z klasą mając 10-12 lat i dla mnie wtedy to było coś- bo miałam tyle właśnie lat. Po 15 latach wracam do "jedynki" i z sentymentu daję ocenę BDB (8/10). Niestety "dwójka" nie załapie się na więcej niż "niezły" (6/10) otóż dlaczego:
-nie mieszczę się w przedziale wiekowym podanym w tytule a co za tym idzie nie bawi mnie banalny humor o robalach, gadającym psie itd.
-nie mam sentymentu do tego filmu (przez powyższe)
-film jest słaby pod względem humoru i fabuły (przewidywalna, brak napięcia, powielona,nudna)

Do tego efekty specjalne nie najlepsze momentami (na to można jednak przymknąć oko zważywszy na rok produkcji), mimo to film mnie nudził i tak bez skrupułów wychodziłam do kuchni na herbatkę czy do kibelka ;)

Ocenę do 7/10 podnosi sentyment do "jedynki", 2 bdb aktorów w rolach głównych i wszyscy "alieni" :)
Obejrzeć można z ciekawości lub mając ochotę na lekkie kino gdy akurat nie ma na antenie innego lekkiego filmu do wyboru, niestety przynudza

i tyle.

777temida

Już późno dziecko, idź spać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones