PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7664}

Faceci w czerni II

Men in Black II
6,8 136 052
oceny
6,8 10 1 136052
5,5 16
ocen krytyków
Faceci w czerni II
powrót do forum filmu Faceci w czerni II

Żenada

ocenił(a) film na 1

Powiem wprost - jeden z gorszych filmów, jakie w życiu widziałem. Już nawet zupełnie zapominając o tym, że jedynka była bardzo fajnym filmem. Po prostu jedna wielka żenada. Rozumiem, że to miała być komedia, ale litości...przecież mało tego, że to nie jest śmieszne to jest to zupełnie inny "humor" niż w częsci pierwszej. To miała być jakaś groteska ?? Mimo wszystko nie sadze ale tak czy siak po prostu płakać mi sie chciało jak to oglądałem. Wystawiłem 1 - najniższą ocenę jaką kiedykolwiek wystawiłem na Filwebie, a trochę ich wystawiłem.

LateX

Absolutnie i całkowicie sie z tobą zgadzam. Jak można było zrobić tak totalne dno jako ciąg dalszy klasyka, którym była pierwsza część? Tandeta przez duze T. Gdybym był na tym w kinie, na pewno wyszedłbym już po pięciu minutach! Humor zbliżony do "Facetów w bieli" (powiedziałym, że nawet, że jeszcze głupszy, gdyby nie to, że takie już nie istnieją). Tragedia, tragedia, tragedia. Aż żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones